Wołowski Elementarz Kulturalny

Marcus Arent

Dyskografia:

2017 - płyta "Cały Świat"

2018 - płyta "Uwierzyć w miłość"

Marcus Arent to polski zespół rockowy, założony w 1993 roku w Wołowie, który brzmieniem i stylistyką muzyczną nawiązuje do najlepszych czasów dla rodzimej muzyki gitarowej.
Charyzmatyczny Frontman, melodyjne gitary i polskie teksty, traktujące o tym, co w życiu najważniejsze, to ich znaki rozpoznawcze, a twardo stąpająca po pięciolinii sekcja rytmiczna dynamicznie dopełnia niepowtarzalne brzmienie zespołu.
Dziesiątki zagranych koncertów, przeboje m.in. “Mój rodzinny dom”, “Dla Ciebie”, “Księżycowa noc”, “Teraz wiem” czy “Modliszka” oraz wielokrotne sukcesy na konkursach czy przeglądach muzycznych tylko niewielka część artystycznego dorobku grupy.
Każdy występ to magiczna, pełna radości, energii i wzruszeń muzyczna podróż, w rytm płynących prosto z serca dźwięków i słów.

Osiągnięcia:

Zespół w obecnym składzie koncertuje od 2017r i w tym czasie wygrał wiele prestiżowych konkursów muzycznych (Muzyczna Bitwa, Piątkowe Granie, Muzykorama). Dziesiątki koncertów na dużych wydarzeniach okolicznościowych, takich jak: Dni Hutnika KGHM PM SA, Dożynki Gminne w Domaniowie, Dni Lubina, Dni Wołowa, Dni Ścinawy, Dni Rawicza, Dni strażaka w Bolkowie i wiele innych. Również udział w eventach zlotów motocyklowych (Łeba, Bielawa, Wrocław, Zieleniec i inne) organizowanych przez motozloty.pl, jak również niezliczona ilość koncertów klubowych.

Aktualny skład:

Patryk Arent – wokalista
Mariusz Wróbel – gitara, wokal (współzałożyciel zespołu)
Leonard Machel – perkusja (współzałożyciel zespołu)
Piotr Chmura – gitara, wokal
Paweł Adamczyk – gitara basowa, wokal

Informacje zewnętrzne:
Skip to content